Дегустації в Бесарабії + Вилкове та фортеця Аккерман!

Дати виїздів: 02.10-05.10.2020

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

План туру:

1 день (02.10): 23:50 - виїзд з Кропивницького;

2 день (03.10): 08:00 – 08:30 близько прибуття в Білгород-Дністровський. 09:00 - екскурсія по фортеці – духзахоплюючі споруди, які приголомшують своїми загадками та таємницями! Аккерманська фортеця знаходиться в 70 кілометрах від Одеси і є історичним центром Білгорода-Дністровського. Місто століттями залишалося важливим оборонним і політичним центром в складі ряду держав. У XIV столітті на залишках античного міста Тіра була зведена фортеця, покликана зміцнити кордони Молдавського князівства. Площа території – понад 9 гектарів. Загальна довжина стін перевищує два кілометри, а їх товщина сягає п’яти метрів. 10:00 вільний час, 12:00 виїзд в Шабо. 13:00 – 15:30 екскурсія по центру культури вина Шабо – знайомство з виробництвом тихих вин від відділення переробки винограду до відділення витримки. Коньячний дім SHABO – відділення дистиляції та витримки коньячних спиртів, музей, виноградний сад та кінотеатри. Дегустація – 6 зразків тихих вин SHABO з колекцій Classic та Special Edition, вільний час для придбання продукції Шабо за бажанням. 16:00 -17:30 Захоплююча Екскурсія на Європейську сироварню в Шабо- оглядова екскурсія розповідь про ферму (умови утримання корів, годування, процес доїння і т.д.) + спостереження процесу сироваріння та камери дозрівання. Після оглядової екскурсії дегустація 5 видів сиру (індивідуальна тарілочка) в галереї у сиро сховища, та вільний час для фото та придбання продукції за бажанням. 17:30 виїзд в Білгород-Дністровський, прибуття в Білгород-Дністровський , поселення в готелі, вечеря та вільний час, ночівля.

3 день (04.10): 07:30 Сніданок в готелі, виселення з готелю, переїзд в Вилкове, початок екскурсії. Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків – каналів (вулиць) Української Венеції. Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку румунський острів Летя. Звідси від пам’ятника старообрядцям – засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам’ятками є три храми, з яких два старообрядницьких, адже до сих пір більшість жителів міста складають саме старовіри.

Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплююча подорож до «0 км».

Попереду ще одна приємна частина подорожі посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену садибу «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого. Рибальський пікнік з дунайської юшкою, приготовленою на дровах з вином «Новак», фіточаєм на травах із старовинного дров’яного самовара з місцевим медом.

Відвідування заповідного узмор’я, символічного «0» км – місця впадання Дунаю в Чорне море.

Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід’ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов’язково збудеться. 18:00 - від'їзд до Кропивницького.

4 день (05.10): - прибуття до Кропивницького близько 03:00

До вартості включено: проїзд, проживання (1 ніч, харчування: 1 вечеря, 1 сніданок, 1 обід), екскурсія в Вилково з обідом займає майже цілий день (пішохідна екскурсія по старій частині м. Вилкове: вулиці – канали, липованські храми, водна екскурсія по дельті Дунаю з відвідуванням «0» км. Дунаю, заповідного узмор’я), екскурсія в фортеці Аккерман, екскурсія по центру культури вина Шабо з дегустацією 6 зразків продукції SHABO з колекцій Classic та Special Edition 2.5 години, екскурсія на Європейську сироварню в Шабо з дегустацією-фуршетом (після оглядової екскурсії дегустація 5 видів сиру – індивідуальна тарілочка в галереї сиросховища), страхування.

Окремо оплачується: харчування по під час екскурсій, особисті витрати, вхідні квитки в фортецю Аккерман 80/40 грн.

Вартість туру: 2960 грн. З харчуванням (1 вечеря, 1 сніданок, 1 обід).

Діти 5- 9 років 2580 грн., 10- 11 років 2780 грн.

Додаткова інформація та замовлення місць:

+380 (50) 457-57-84

(Viber, iMessage, Telegram)

Туристична компанія Фортеця | 2020