Чаруюче Закарпаття

Дати виїздів: 28.04-02.05.2018 - три екскурсійних дні.

План туру: день перший (28.04): від‘їзд з Кропивницького (18:00), нічний переїзд.

День другий (29.04): прибуття до готелю. Поселення, сніданок. Коротка перерва і відправлення на екскурсійну програму: водоспад Шипіт, озеро Синевир, канатно-крісельна дорога.

Виїзд групи на екскурсію «Природна краса Закарпаття»: с. Нижні Ворота - Воловецький перевал, де розкривається вид на гірську Боржаву с. Пилипець (греко-католицька дерев'яна церква XVIII ст.), пішохідна екскурсія вздовж гірської річки до водоспаду Шипіт (2 км, необхідно мати зручне взуття) - село Сойми (джерело вуглекислої мінеральної води хлоридно-гідрокарбонатна кальцієво-натрієва) - смт. Міжгір'я - Перевал Кам'янка (900 м. над рівнем моря де розкривається панорама на долину Червона і гору Кам'янка).

Пропонуємо Вам доповнити екскурсію до озера відвідуванням канатно-крісельного підйомника (1050 м). З висоти пташиного польоту (850 м) перед Вами відкриється вся краса Карпат: Боржавський гірський хребет, гора «Кук», Синевирський, місто Міжгір'я, мальовничі долини. Туристи мають прекрасну можливість прогулятися на вершині гори «Маковиця», подихати свіжим гірським повітрям і сфотографуватися.

Виїзд на територію національного парку «Синевир» - озеро Синевир яке в народі називають Морським оком. До озера необхідно підніматися пішки (800 м). Озеро знаходиться на висоті 989 м.

Повернення до готелю, вечеря, відпочинок.

День третій (30.04): сніданок, відправлення на екскурсійну програму Мукачево, Ужгород. Екскурсія по парку санаторію «Карпати». (Замок графа фон Шенборна кінця ХIX ст.)

Мукачівський замок «Паланок» - древній замок, овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостру сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут.

Переїзд в Ужгород - місто з цікавою історією і добре збереженими пам'ятками історії та архітектури. Екскурсія по центральній частині міста: вул. Корзо, пішохідний міст через річку Уж, «Кафедральний собор», Ужгородський замок, гумористичний ресторан «Деца у нотаря», де представлений закарпатський гумор.

Повернення до готелю, вечеря, відпочинок.

День четвертий (01.05): сніданок, виселення з готелю, відправлення на екскурсійну програму "Термальні джерела в Велятино. Рафтинг". Дегустація сирів в сироварні - одне з улюблених місць паломництва туристів в Закарпатті. Тут ви можете спробувати унікальні місцеві сири, вироблені за швейцарською технологією. Після дегустації, що сподобалися сорти сиру можна придбати за ціною виробника.

По дорозі назад вам випаде можливість відвідати центр Закарпатського лозоплетіння - село Ізу. Тут недорого можна придбати кошики, сувеніри і навіть плетені меблі. А якщо і цього здасться мало, екскурсійний автобус заїде на ферму з справжніми оленями. Ви можете зробити прекрасні фотографії і погодувати тварин.

Прибуття на термальні джерела в Велятино. Перше, чим термальні води Велятина, привертають увагу - це підвищеним вмістом брому і йоду (бром має заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини глибиною близько кілометра, при температурі від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням в процедурах її охолоджують до прийнятною, для людського тіла, температури (30-38 градусів Цельсія). Мінералізація "велятинських води» становить близько 100 грам на літр, якщо наприклад морська вода має всього три грами на літр води.

Виїзд групи на активну водну подорож, по річці Карпат, Тисі з досвідченими інструкторами. Це можливість провести захоплюючу подорож і познайомитися з природою Закарпаття. Ви зможете совешіть даний водну подорож по Карпатам. Подорож проходить по річках Тиса, де перед Вами розкриваються карпатські пейзажі. Спуск на катамарані здійснюється в районі міста Хуст. Протяжність спуску 12-17 км., Що займає 2-3 години. Якщо ви сміливі і готові вступити в бій зі стрімкими потоками Карпат, то це для Вас!

День п'ятий (02.05): орієнтовно 07:00 прибуття до Кропивницького.

До вартості туру включено: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, дворазове харчування, пікнік на березі річки Тиса після рафтингу, струхування.

Окремо оплачуються вхідні квитки.

Вартість туру: 2700 грн. / 2500 грн. діти до 12 років.

Для наших постійних клієнтів діє знижка 7%

Додаткова інформація та замовлення місць:

+380 50 457 57 84

+380 67 998 57 84

Туристична компанія Фортеця | 2018

Чаруюче Закарпаття