Одноденний тур в Чорнобиль з Кропивницького

Офіційний тур для туристів віком від 18 років!

Дати виїздів: 25.01, 08.02, 22.02.2020

План туру:

Від'їзд з Кропивницького (04:00) переїзд до Чорнобиля. Перетин кордону Чорнобильської зони через КПП "Дитятки" (орієнтовно 11:00), перевірка паспортних документів.

Чорнобиль: меморіальний парк, цвинтар затоплених барж, меморіал "Тим, хто врятував світ" біля пожежної частини, експозиція робототехніки, яка приймала участь в ліквідації аварії.

Прип'ять: пішохідня прогулянка покинутим містом. ДК "Енергетик", парк атракціонів з колесом огляду, стадіон, кінотеатр "Прометей", дитячий садок, школа, басейн "Лазурний", міська пристань, готель "Полісся", міліція, пожежна частина, лікарня, куди доставляли перших постраждалих від аварії, житлові будинки (список об'єктів може змінюватися в залежності від їх доступності та погодних умов).

Секретне місто Чорнобиль-2: загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга» яка забезпечувала стеження за запуском балістичних ракет.

Територія ЧАЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, оглядовий майданчик, обід з привізних продуктів в чорнобильській їдальні (оплачується окремо - 160 гривень). Дозконтроль на виїзді із Зони відчуження на КПП "Дитятки". Переїзд до Кропивницького. Повернення до Кропивницького (23:00 - орієнтовно).

До вартості включено: транспортне  та екскурсійне обслуговування групи по програмі, оформлення документів для відвідування зони відчудження, страхування: медичне та від нещасного випадку.

Окремо оплачується: обід.

Вартість туру: 1430 грн.

Додаткова інформація та замовлення місць:

+380 (50) 457-57-84

(Viber, iMessage, Telegram)

Туристична компанія Фортеця | 2019