Львів та Золота Підкова львівщини (замки)

Дати виїздів: 02.01, 20.02, 19.03.2020

План туру:

День перший: збір групи на площі Богдана Хмельницького (автобусна зупинка Ляльковий театр), від’їзд групи з Кропивницького (23:00), нічний переїзд.

День другий: прибуття до Львова (орієнтовно 11:00). Час для сніданку, поселення в готелі (2-3-4 місні номери туркласу зі зручностями), час для відпочинку. Збір групи біля готелю (15:00), пішохідна екскурсія "Вуличками давнього Львова" - площа Ринок, міська Ратуша, каплиці Кампіанів і Боїмів, центральний храм католиків – Латинський Кафедральний собор. Вірменська церква, греко-католицька Успенська церква та сувенірний ринок "Вернісаж". Проспект Свободи, пам'ятник Шевченкові та величний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Єврейського квартал. Бернардинський та Домініканський собори.  Після завершення екскурсії (18:00) - вільний час, ночівля.

День третій: сніданок, збір групи (08:00). Виїзд на заміську автобусну екскурсію Золота підкова Львівщини. Золочів (екскурсія замком та обід) – Підгірці (огляд палацу) – Олесько (екскурсія замком) – повернення до Львова (орієнтовно 19:30). Ночівля.

День четвертий: сніданок, виселення з готелю (10:00-14:00), оглядова автобусна екскурсія Львовом:

  • Найвища точка Львова – гора Високий замок. Замок там не варто шукати, але панорама звідси відкривається вражаюча. З висоти пташиного лету побачите все місто, як на долоні.
  • Личаківське кладовище - попри дещо упереджену думку, вважають найгарнішим у Східній Європі і обов’язковим місцем для відвідин у Львові. Його називають "личаківським некрополем" або "львівським Вавелем". Це "музей під відкритим небом", де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова, де кожен надгробок це історія людини, що похована під ним. Серед найвідвідуваніших гробівців на Личакові могили Івана Франка, Ігоря Білозора, Володимира Івасюка, Соломії Крушельницької, Станіслава Людкевича, Марії Конопніцкої, та ін., а також Меморіали військових українських та польських поховань.
  • Один з найдавніших і найгарніших храмів міста - собор Святого Юра. Святиня, яка розміщена на одному з львівських пагорбів, ще здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та експресивністю скульптур, серед яких є роботи "українського мікеланджело" Йогана Георга Пінзеля.

Після завершення екскурсії, вільний час та час для обіду, від'їзд до Кропивницького, нічний переїзд.

День п'ятий: орієнтовно 04:00 прибуття до Кропивницького.

До вартості включено: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, страхування: медичне та від нещасного випадку, проживання, сніданки.

Окремо оплачуються вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

Вартість туру: 2795 грн. / 2595 грн. (діти до 12 років).

Додаткова інформація та замовлення місць:

+380 (50) 457-57-84

(Viber, iMessage, Telegram)

Туристична компанія Фортеця | 2019