Музей корупції "Межигір'я"

Дати виїздів: 24.10, 07.11, 21.11.2020

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

План туру:

Від'їзд з Кропивницького (04:00) переїзд до с. Нові Петрівці. Прибуття до Межигір'я (орієнтовно 09:30). Оглядова пішохідна екскурсія територією. Знаменита Хонка, де зберігалися немислимі багатства, підземний спортивний комплекс, зоопарк, плаваючий банкетний зал «Галеон», гольф-клуб, вертолітний майданчик, штучні водойми, на яких розташовані лазні з крижаною горою, «руїни Стародавньої Греції», парки, альтанки, скульптури і багато іншого. Цікаві факти, шокуючі цифри, порівняння.

Саме в Межигір'ї: в 988 р була запалена перша православна свічка на території Київської Русі, хрестили і відспівували Ярослава Мудрого, вінчалася Анна Ярославна, двічі бував Тарас Шевченко!

Окремо можна відвідати (зо додаткову платню)

  • "Межигірський автосалон". Для автопарку Януковича був виділений окремий ангар, куди від головних воріт можна дістатися за 15 хвилин на орендованому велосипеді або каре. Поруч з «виставковим центром» своя заправка, а всередині - експозиція з 31 раритетного автомобіля і 8 колекційних мотоциклів. Все в ідеальному стані.
  • Хонка. Екскурсія-огляд інтер'єрів (внутрішніх приміщень) будинку Януковича.
  • Екскурсія на електромобілях по всій величезній території резиденції.

Вільний час до 18:00, збір групи, від'їзд до Кропивницького. Повернення до Кропивницького орієнтовно 23:30.

До вартості включено: транспортне  та екскурсійне обслуговування групи по програмі, страхування: медичне та від нещасного випадку.

Окремо оплачуються вхідні квитки (дорослі/діти): 150 грн. / 50 грн.

Вартість туру: 695 грн. / 645 грн. діти до 12 років.

Додаткова інформація та замовлення місць:

+380 (50) 457-57-84

(Viber, iMessage, Telegram)

Туристична компанія Фортеця | 2020