Вилкове та Дунайська дельта

Дати виїздів: 06.05-09.05.2017 - три екскурсійних дні. ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА ПОЇЗДКИ! - кожен дорослий турист, під час подорожі, повинен мати при собі паспорт, дитина - свідоцтво про народження!

План туру: день перший (06.05): від‘їзд з Кропивницького, нічний переїзд.

День другий (07.05): прибуття на річковий вокзал міста Вилкове (11:30), зустріч з гідом. Екскурсія старою частиною міста. Водна прогулянка і переїзд на острівну садибу-музей "Квакенбург" (12:30). Водна екскурсія по дельті з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями і побутом місцевого населення.  Прибуття на острівну-липованську садибу музей "Квакенбург" (14.00). Зустріч групи господинею садиби Тетяною Яківною з культурною програмою (тости, обряди і традиції). Рибальський пікнік з дунайської юшкою та вином "Новак", фіточаєм на травах із старовинного дров'яного самовара з місцевим медом, відпочинок, купання, риболовля - (2,5 години). До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками і садовими лавками для відпочинку біля річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний Липованський будинок, в одній з кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітній рибальського сім'ї. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією Вилкового та острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтового виноробство, місцеве бджільництво та човнова майстерня. Оглядова вежа дозволить Вам поглянути на дельту з висоти пташиного польоту. Древній фруктовий сад, доглянуті природні газони, дерев'яні містки і очеретяні альтанки прикрасять ідилію Вашого відпочинку на цій садибі. Переїзд до туристичного комплексу "Пелікан" (17:00), самостійний відпочинок.

Вечеря в очеретовому павільйоні на березі річки (18:00), розміщення в котеджах "Pelican-City" (передбачено 3-місне розміщення в номерах зі зручностями) і / або гостьовому будинку "Пелікан" (двомісне розміщення, зручності на першому поверсі). Самостійний відпочинок на території туристичного комплексу "Пелікан"

День третій (08.05): вільнення номерів (08:45), переїзд в Вилкове. 09:00 Сніданок на туристичній базі "Пелікан". Водна екскурсія "Дунайська дельта -"0 км" (10:00) по гирлах Очаківське, Полуденне, Анкудінове з відвідуванням символічного "0 км" Дунаю. Пікнік з шашликом (13:30) - шашлик свинячий, відварна картопля, овочева нарізка, місцеве вино Новак, фіточай з дров'яного самовара з місцевим медом) на зеленій туристичній базі "Пелікан", самостійний відпочинок. 17:00 - від'їзд до Кропивницького.

День четвертий (09.05): повернення до Кропивницького 05:00 (орієнтовно).

До вартості туру включено: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, проживання (доплата за двомісне розміщення в номерах зі зручностями - 150 грн. з особи), рибальський пікнік на острівній туристичній стоянці "Квакенбург", вечеря, сніданок та пікнік із шашликом на турбазі "Пелікан".

Окремо оплачуються обіди, вечері. Вхідні квитки в екскурсійні об‘єкти (орієнтовно 80 грн.).

Вартість туру: 2300 грн. / 2140 грн. діти до 12 років.

Для наших постійних клієнтів діє знижка 7%

Спільний тур з нашими партнерами - туроператором "Від Краю До Краю"

Додаткова інформація та замовлення місць:

+380 50 457 57 84

+380 67 998 57 84

Туристична компанія Фортеця | 2017

Вилкове та Дунайська дельта