Колоритна Бессарабія – унікальне море + Вилкове і фортеця Аккерман!

Дати виїздів: 14.07-20.07.2020

План туру, день 1 (14.07): 23:30 Виїзд з Кропивницького.

День 2 (15.07): близько 9:00 сніданок в Готелі, вільний час на морі. Рассейка - найпівденніший курорт України з чистим морем в заповідній зоні. Маловідомий в наших краях курорт з трьох боків оточений водоймами. Це невелика частина землі, відвойована у моря. З одного боку розкинулося озеро Малий Сасик, з іншого - озеро Джантшейское, з третьої - лиман Шагани з лікувальною гряззю де всі бажаючі зможуть скористатися природними процедурами грязетерапії. Унікальність місцевості навколо курорту Рассейка полягає в тому, що озера і лиман є місцем поселення і гніздування безлічі водоплавних птахів - зграї пеліканів, лебедів, качок і чайок. Ігри  дельфінів в морі вже стали звичними для людського ока, в озері ловиться риба, водяться краби. Довжина морської коси з пляжами становить близько 50 км, ширина 100 - 300 м - тут легко можна знайти місце для усамітнення.

День 3 (16.07): близько 09:00 сніданок в Готелі. Виїзд на екскурсію до Вилково. Вилкове - «Українська Венеція». Городок був заснований в першій половині 18 століття старовірами-липованами в українській частині дельти Дунаю в Одеській області. Головною визначною пам'яткою міста є його стара частина, де замість вулиць канали, які називають єрики. Пересуватися по ньому можна тільки на човнах. Ширина каналів невелика, по їх берегах розташовані будинки, магазини, храм Різдва Пресвятої Богородиці. Через єрики перекинуті мальовничі "горбаті" містки. У вас буде можливість провести незабутній час в дельті Дунаю - краї дивовижної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх очеретяних заростей і заплавних лісів - останній «живий» дельті Європи. Спробувати незвичайну бессарабську уху, майстерно приготовлену на дровах  зі знаменитим місцевим вином «Новак», здійснити прогулянку до «0 км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії - річка і море.

День 4 (17.07): близько 9:00 сніданок в Готелі. Відпочинок на морі. Виїзд на лиман Шагани з лікувальною гряззю, де всі бажаючі зможуть оздоровитися процедурами грязетерапії.

День 5 (18.07): відпочинок на морі.

День 6 (19.07): відпочинок на морі, близько 14:00 виселення з готелю і виїзд в сторону Кропивницького. Дорогою додому обов'язково оглянемо Білгород-Дністровську фортецю - одну з найбільш вражаючих середньовічних споруд в Україні. За розмірами вона перевершує всі подібні фортеці країни. Загальна площа території - 9 га. Фортеця була закладена в XIII столітті золотоординських ханом Берке, вона також будувалася в періоди генуезького і молдавського панування, неодноразово піддавалася нападу. У XV столітті гарнізон тричі відбив спроби Османської імперії захопити цю твердиню. З 1484 протягом трьох століть Аккерман входив до складу султанської Туреччини. Прибуття до Білгород-Дністровського близько 16:00, екскурсія по фортеці і вільний час. Виїзд до Кропивницького (19:00).

День 7 (20.07): прибуття до Кропивницького орієнтовно 02:00.

До вартості включено: транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі, проживання (4 ночі, раннє заселення і пізніше виселення), харчування сніданки, екскурсія до Вилково з обідом (займає майже цілий день), виїзд  на лиман Шагани з лікувальною гряззю, екскурсія до фортеці Аккерман, страхування..

Окремо оплачується: обіди, вечері (крім обіду в Вилкове), особисті витрати, вхідні квитки до фортеці Аккерман 80/40 грн.

Проживання: номери з усіма зручностями, з кондиціонером, на території кафе wi-fi, альтанки, мангали.

Вартість туру: 3680 грн. / 3300 грн. (діти до 12 років).

Додаткова інформація та замовлення місць:

+380 (50) 457-57-84

(Viber, iMessage, Telegram)

Туристична компанія Фортеця | 2020